NaturGYN Scarlett pozadí
ČASTÉ DOTAZY NA BYLINNÉ
VAGINÁLNÍ TĚLÍSKO NATURGYN SCARLETT

Mohu použít vaginální tělísko, když jsem po odstranění myomu , poté zánětu dělohy. Poté z výtěrů vyšel streptokok, který byl dvakrát přeléčen antibiotiky Macmiror?

Tělísko můžete použít, protože je složeno výlučně ze 100% čistých bylin a dokáží nejen čistit poševní prostředí, ale zbavit ho toxických látek, odstraní staré nežádoucí buňky. Sožky v něm obsažené se uvolňují do krevního řečiště.

S čím vlastně pomáhá NaturGYN Scarlett?

Vaginální tělísko je určeno pro ženy, které mají rády přírodní produkty, které nezatěžují organismus. Rychle a účinně zbaví nepříjemných obtíží jako jsou mykózy,výtoky,záněty. Je ojedinělé svojí formou, výhradně se zavádí stejně jako tampón do pochvy. Díky jedinečnému složení odstraňuje z pochvy nežádoucí buňky, bakterie, hleny, zbytky menstruační a poporodní krve, zabraňuje proto vzniku infekcí. Podporuje přirozenou obnovu samočisticích schopností pochvy. Sliznice pochvy se regeneruje a vyčistí.

Hodí se NaturGYN Scarlett pro všechny ženy?

V podstatě ano. Nedoporučujeme pouze dívkám, které ještě neměly pohlavní styk. NaturGYN Scarlett mohou použít těhotné ženy, kojící maminky, ženy s diabetem – pro ně je obzvlášť vhodný (ženy díky tomuto onemocnění trpí na mykózy), vhodný je i pro ženy v klimakteriu.

Je tělísko bezepčné?

Tělísko splňuje všechny zákonné předpoklady pro prodej, nemá žádné vedlejší účinky. Má řadu odborných studii a klinické hodnocení, na tomto základě dostal Pečeť kvality a garanci České gynekologické a porodnické společnosti. Zavádí se jako tampón, ale nemá jeho funkci, nezpůsobuje syndrom toxického šoku, protože nic neabsorbuje-nevstřebává. Vyrábí se v suchém a čistém prostředí, v ČR prochází ve farmaceutické firmě dalším procesem a je balen do folie (sáčků).

Jak a kdy použít Scarlett?

Použití je velmi jednoduché – tělísko (kulička) se vytáhne ze sáčku, na výběžku se najde konec namotané nitky, uvolní se a zavede se co nejhlouběji do pochvy – podrobně je vše popsáno v příbalové informaci. Sáček tak můžete mít při sobě v kabelce a při náhlých obtížích můžete operativně zavést.
Tělísko se nepoužívá 6 dní před očekávanou menstruací, v jejím průběhu a 3 dny po skončení.

Jak poznám, že NaturGYN Scarlett účinkuje?

To je dost individuální, někdo nemá vůbec žádné typické příznaky. Většinou se ale vyskytují, proto je uvádíme i v příbalovém letáku v Záložce Účinky a ZU.

Po zavedení může dojít k pálení, svědění, někdy i k bolesti v podbřišku, po krátké době vše ustoupí - je dobré, pokud nastane, překonat. Někdo může pociťovat při zavedení suchost v pochvě, radíme vytáhnout a namočit na 2 minuty do vychladlé převařené vody. Po 1.dnu se začínají z pochvy uvolňovat žádoucí bělavé chuchvalce a sraženiny. Čištění může přetrvávat i několik dní po vyndání. Doporučujeme častější sprchování vlažnou vodou.

Za jak dlouho vymizí svědění, pálení?

Většinou odezní do hodiny, někdy přetrvává i 2 dny. Pak se jeví jako nepohodlné, nebo ženy se leknou, že se s nimi něco nežádoucího děje. Není tomu tak, látky se postupně uvolňují a mohou způsobit lehké reakce, které ustoupí.

Je normální, že po vytažení je tělísko obaleno hlenem?

Ano, je tomu tak. Jedná se o běžnou záležitost jako součást průběhu čištění.

Kolik tělísek je v balení?

1 balení obsahuje 2 sáčky s tělísky, které je určeno pro jednoměsíční kúru při obtížích. Pokud přetrvávají, pokračuje se další měsíc až do odeznění. Nejdéle ale 3 měsíce po sobě. Pak je dobré alespoň měsíc nepoužívat. Jako prevence stačí jedno tělísko-sáček za měsíc.

Mohu mít pohlavní styk, když mám tělísko zavedené?

Pokud je tělísko v pochvě, tak rozhodně ne (tělísko by se mohlo posunout dál a hrozila by nepříjemná extrakce u gynekologa)!

Jaká je doba mezi zavedením?

Myslíte, kdy můžete zavést další tělísko? V příbalové informaci uvádíme, že stačí den mezi aplikacemi. Řiďte se Vaším cyklem, kdy dodržte nepoužívat 6 dní před a 3 po skončení. Počítejte s tím, že se můžete po vytažení čistit- nedokážu přesně popsat, jak dlouho proces čištění trvá, je to individuální a taky podle Vašeho uvážení.

Dobrý den, předevčírem večer jsem si zavedla tělísko NaturGYN Scarlett a dneska ráno mám takové nepříjemné pocity jako pálení až bolest u poševního vchodu. Je to normální a mám vydržet do zítřka do večera nebo ho mám raději vyndat?

Je dobře, že píšete reakce není neobvyklá. Doporučuji vydržet, ale pokud bolest neustoupí, tělísko vytáhněte a obraťte se na nás.

Mohu používat víc jak 2 tělíska měsíčně?

Důležitá a směrodatná je pro uživatelky Příbalová informace, kde odkazujeme na oddíl Dávkování. Při akutních a chronických obtížích je pouze dovoleno aplikovat dvě tělíska měsíčně. Nepřekračujte dané množství. Mohlo by dojít ke zbytečnému vysychání vaginální sliznice.

DOPORUČIT BYLINNÉ TĚLÍSKO SCARLETT E-MAILEM Scarlett obálka
TOPlist