NaturGYN Scarlett pozadí
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Reportáž o tělísku NaturGYN Scarlett v pořadu Sama doma na ČT1

18.9.2014 - Dámy, dovolujeme si Vás upozornit, že dne 14.10.2014 proběhne další vysílání pořadu pro ženy Sama doma, ve kterém budou uvedeny tři vstupy diskuse s MUDr. Karlem Pohlem na téma využití přírodních preparátů v gynekologii a porodnictví, kde budou zmíněny příčiny vzniku vyginální mykózy a možnosti použití alternativního preparátu bylinného vaginálního tělíska Scarlett, který účinně pomáhá odstranit nepříjemné průvodní obtíže.

Téma jednolitvých vstupů bude:

1. Současný stav ve vyspělých státech: přemíra hygieny, medikace i volně prodejné (výplachy, antimykotika) vedou ke chronickému narušení poševního prostření (změna pH,mikroflory) a snížení imunity v malé pánvi - týká se jak pohlavních orgánů, tak močových cest i recta. Důsledkem čehož jsou opakované chronické infekty močových cest (IMC), pochvy + dělohy s následným rizikem bolestí v podbříšku či poruchou fertility a též se vzrůstem incidence colorect, ca.
2. Situace na jiných kontinentech (Afrika, Asie-Čína) a v dobách našich babiček - využívání přírodních preparátů k úpravě vnitřního prostření a léčbě obtíží a dyskomfortů (jogurty, kyselé šťávy z citronů, ocet, bylinky, sloní trus apod.).
3. Současné možnosti využití přírodních preparátů v gynekologii a porodnictví v naší republice. Probiotika (perorální, vaginální), Ellen tamp., vaginální kůry (tělísko Scarlett), bylinné extrakty k úpravě MC (GYNEX), v graviditě i mimo ní možnost využití Kaloby k léčbě dráždivého kašle, bylinkové čaje, fytoestrogeny, příprava k porodu (sperma) apod..

DOPORUČIT BYLINNÉ TĚLÍSKO SCARLETT E-MAILEM Scarlett obálka
TOPlist