NaturGYN Scarlett pozadí
VAGINÁLNÍ MYKÓZA TRÁPÍ VÁS VAGINÁLNÍ INFEKCE?
ZKUSTE NATURGYN SCARLETT

VAGINÁLNÍ MYKÓZA

Podle statistik onemocní za život vaginální mykózou až 75 % žen. U většiny z nich se projeví příznaky mykózy v důsledku zvýšeného množství kvasinek a bakterií opakovaně. Vaginální infekce je však u žen běžná a není důvod se za ni stydět. Příčiny jejího vzniku jsou různé, může se jednat o odpověď na stres a psychickou zátěž, změny klimatu v pochvě například při dovolené nebo hormonální změny, které probíhají při těhotenství a menopauze.

Bylinné vaginální tělísko NaturGYN ScarlettČastým omylem bývá domnění, že se jedná o pohlavní nemoc. To však není pravda, jelikož se vaginální mykóza pohlavním stykem nepřenáší. Ovšem kvasinkovou infekcí mohou onemocnět i muži, kteří jsou sexuálními partnery žen, pokud trpí nebo trpěly poševní mykózou. U mužů se příznaky mykózy nemusí projevit, ale mohou svou partnerku znovu nakazit. Vhodným řešením je přeléčení i mužů. Vaginální mykózu poznáte podle typických příznaků a projevů, jako jsou svědění a pálení vně pochvy či výtoky, které způsobí značný diskomfort ženy a narušit jejich intimní život.

Výskyt vaginální mykózy je naprosto normální a je dobré si o tom promluvit se svým lékařem, s přítelkyní nebo s partnerem. Samotná léčba kvasinkové infekce vaginálními tabletami nebo vaginálními krémy je velmi jednoduchá. Je s ní ale třeba začít co nejdříve, abyste se rychle zbavila průvodních nepříjemných příznaků. Nevýhodou léčby formou různých tablet a krémů je, že nepůsobí dlouhodobě a vaginální mykóza se může vrátit. My Vám nabízíme řešení přírodní léčbou s vaginálním tělískem NaturGYN Scarlett.

Koupit NaturGYN Scarlett
DOPORUČIT BYLINNÉ TĚLÍSKO SCARLETT E-MAILEM Scarlett obálka
TOPlist